SDÍLET
?>
SKROLOVAT DOLŮ

Proč s námi spolupracovat

Proč s námi spolupracovat

"Od premiéry do derniéry. Můžete se na nás spolehnout."

 

Budeme s Vámi – pořád. Jsme hrdí na naši pověst spolehlivého partnera. Když nám zavoláte, odpovíme, pokud nás potřebujete na místě, budeme tam. A budete vždycky pracovat s těmi samými lidmi. Žádná překvapení, žádné prostoje v projektu.

Preferujeme, když s Vámi můžeme spolupracovat od samého začátku projektu. Šetří to čas, energii a především – peníze. Vezmeme v potaz nejen dojem, kterého chcete dosáhnout, ale postaráme se také o všechny ty nudné věci, které stojí za oponou každého skvělého představení. Jak velký je prostor a jak nejlépe využít každý jeho milimetr? Ovlivní nějak nové konstrukce zvukové kvality pódia? Kolik lidí musí ovládat nové zařízení? Je třeba všechno motorizovat, nebo se stačí spolehnout na pár šikovných rukou?

Všechny tyto otázku musí být zodpovězeny předem, každá komplikace důkladně promyšlena. A nebereme v potaz pouze technické kvality, ale také ergonomii a bezpečnost, protože žádné divadlo nemůže prosperovat bez své party šikovných techniků.

My v Gradioru milujeme svoji práci. Naši zaměstnanci strávili roky a mnohdy i dekády zdokonalováním svého umění. Pokud s námi budete pracovat, budete v kontaktu s tím samým člověkem, s nímž jste danou záležitost řešili naposledy. Nečekají Vás žádné průtahy a zmatky, které nutně vznikají, když na projektu rotují noví nezkušení lidé. Užíváme si blízký kontakt a dáváme si záležet, aby komunikace byla důsledná.

Jsme dobří v tom, co děláme – a můžete se na nás vždycky spolehnout.

Copyright © GRADIOR TECH a.s.
ZPĚT NAHORU