SDÍLET
SKROLUJTE DOLŮ

Aktuality

Co se u nás dělo, děje nebo bude dít.

  S radostí sdílíme naše nové firemní video! Nakoukněte do našeho světa a seznamte se s hodnotami a odhodláním, které nás ženou kupředu. Ať už jste v oblasti divadelní a jevištní techniky profesionál nebo nováček, toto video Vám nastíní, kdo jsme a na čem nám záleží. Podívejte se!      

Číst dále
02.

  PROLIGHT + SOUND 2024   Vážení obchodní partneři a přátelé, rok se s rokem sešel a další ročník veletrhu PROLIGHT + SOUND ve Frankfurtu se rychle blíží. My Vám s potěšením oznamujeme, že i letos se ho naše společnost zúčastní jako vystavovatel. Srdečně vás zveme k návštěvě! Přijďte se seznámit s trendy a inovacemi..

Číst dále
03.

    Vážení obchodní partneři a přátelé,   naše společnost GRADIOR TECH Vám přeje příjemné prožití vánočních svátků a do nadcházejícího roku 2024 mír, radost a úspěchy. Děkujeme, že s námi spolupracujete.   Těšíme se na spolupráci s Vámi v novém roce!          

Číst dále
04.

Do sekce zrealizovaných projektů na našem webu jsme přidali nový projekt. Jedná se o unikátní konstrukci koncertního sálu v Císařských lázních v Karlových Varech. Zde si můžete prohlédnout fotografie a video!    

Číst dále
05.

  Nastalo léto, období letních prázdnin a s nimi také prázdniny divadelní. Pro divadla je toto období často obdobím rekonstrukcí a příprav na novou divadelní sezónu. Letošní prázdniny se nám v GRADIORu sešlo hned několik zakázek, jejichž předmětem je rekonstrukce dřevěných jevištních podlah. A shodou okolností je to, z velké části, v divadlech v našem..

Číst dále
06.

  Vážení obchodní partneři a přátelé, letošní ročník veletrhu PROLIGHT+SOUND 2023 ve Frankfurtu se rychle blíží a my Vám s potěšením oznamujeme, že se ho naše společnost zúčastní jako vystavovatel. Srdečně vás na něj zveme! Přijďte se seznámit s trendy a inovacemi v oboru osvětlení, ozvučení, jevištní techniky a pořádání kulturních akcí a zastavte se..

Číst dále
08.

Viz odkaz: Pozvánka na řádnou valnou hromadu společnosti GRADIOR TECH a.s. –

Číst dále
09.

    Milí obchodní partneři a přátelé,   s blížícím se závěrem letošního roku bychom Vám chtěli popřát příjemné prožití vánočních svátků a mnoho štěstí a úspěchů v novém roce 2022. My jsme si již náš vánoční dárek nadělili. Je to tato naše nová webová prezentace, na které Vás také při této příležitosti srdečně vítáme…

Číst dále
010.