SDÍLET
SKROLOVAT DOLŮ

O NAŠÍ
SPOLEČNOSTI

Zakládáme si na týmové práci, odborných znalostech, řemeslné zručnosti a budování vynikajících vztahů se zákazníky.

O NAŠÍ SPOLEČNOSTI

Hrdi na svůj odkaz

Na svůj odkaz jsme nesmírně hrdi. Společnost byla založena v 90. letech minulého století, ale její znalosti a know-how pocházejí ještě z dřívějších dob. Zakladatelé GRADIORu pracovali na nejvýznamnějších divadelních projektech druhé poloviny 20. století v Československu – např. Národním divadle v Praze, Stavovském divadle a Paláci kultury v Praze.

Od těch dob společnost zrealizovala stovky projektů téměř po celém světě, od lokálních divadel po světoznámé scény, od místních kulturních domů po multifunkční a multi-žánrové haly.

A ačkoliv jsme již dávno přerostli své skromné počátky, atmosféra rodinné firmy u nás stále přetrvává.

01.

Zajímavá fakta

A to jste věděli, že máme...

0
HOTOVÝCH PROJEKTŮ (>)
0
(€) ø OBRAT/POSL. 3R
0
PROJEKTANTŮ
0
EXT. SPOLUPRACOVNÍKŮ (ø)
02.

Vedení Společnosti

Robert Nos

Generální ředitel a člen správní rady

Pokud chcete být v našem oboru úspěšní, musíte vidět dva kroky dopředu – kam se hýbe trh, technický vývoj i politika. A musíte být na nově vzniklý stav připraveni, jinak nepřežijete. To nejtěžší je ale udržet se na vrcholu. Je to jako ve sportu: Vyletět do nebes se může podařit snadno, ale udržet se tam? To je dřina. A já zajišťuju, že v dřině nikdy nepolevíme. Navíc jsem srdcem a duší strojař. Baví mě vymýšlet nová technická řešení a sledovat, jak se z myšlenky stává reálný produkt, který divadlu poskytne nové scénické možnosti.

Monika Peroutková

Finanční ředitelka

Zajišťuji, že nám všechno takzvaně „řeže“ – že naši zaměstnanci a dodavatelé mají zaplaceno včas, že my při dodávkách respektujeme požadavky a regule států, na jejichž území své projekty realizujeme, ať už klienti pocházejí z kterékoli části světa. Překonávat bariéry daňových, účetních a pracovně-právních zvyklostí a hlavně vyplňovat hory formulářů někdy donutí člověka sáhnout na dno sil. Když pak ale vidím, co jsme i s mým přičiněním dokázali vyrobit, dodat a rozpohybovat, cítím skutečné uspokojení z práce.

03.

Martin Ondroušek

Obchodní ředitel

Budu s Vámi v kontaktu od první chvíle, ujasníme si co chcete a vypracuji pro vás nabídku. Rád pomůžu s detaily projektu. Kultura vyžaduje dlouhodobé plánování a žádný proces v ní nelze uspěchat – a s tímto vědomím přistupuji ke každému zákazníkovi. Bez trpělivosti nelze úspěšně zahájit ani dokončit žádný projekt. Největší uspokojení pak čerpám z kontaktu s lidmi a jejich jedinečných charakterů. A já jsem obklopen skvělými lidmi.

Martin Matoušek

Technický ředitel

Řeknu vám, jestli je váš vysněný projekt technicky proveditelný, nebo ne. Udělám všechno proto, abychom splnili vaše přání – ale někdy jsou zákony fyziky silnější, než ten nejlepší nápad. Pokud narazíme na problém, já a můj tým projektantů navrhneme to nejlepší řešení. A vždycky mě naplňuje hrdostí když si uvědomím, že naše zařízení budou v divadle fungovat po desítky let a celou dobu přinášet radost hercům i divákům.

Petr Michálek

Výrobně-realizační ředitel

Jsem jako ozubené kolo uprostřed stroje: Dohlížím na organizaci projektu, výrobu, subdodávky a také kontroluji montáže našich zařízení na místě. Nedokázal bych to sám: Mám za sebou fantastický tým lidí, bez kterých by tahle práce nebyla možná a dělá mi radost, že mám na jejich výběr cit. Schopní lidé jsou základem dobrých výsledků.

Petr Smrž

Projektový ředitel

V Gradioru pracuji už dlouho a s divadelní technikou jsem částečně vyrostl. Začal jsem jako konstruktér a postupně jsem přešel na management. A ačkoliv mám teď řídící funkci, pořád radši zajedu na montáž, navléknu si montérky a zašpiním si ruce. Fyzická práce mě pořád baví a radost z ní mě nikdy neopustila. A jsem rád, když jsou spokojení zákazníci, ale ještě radši, když mají dobrý pocit i naši zaměstnanci.

Stanislav Máselník

ŘEDITEL PRO VÝCHODNÍ REGIONY

Východní regiony jsou pro obchodníka výzvou a vyžadují si hlubokou znalost místních podmínek. Přesto jsou pro nás tyto trhy důležité a věnujeme jim pozornost. Mým úkolem je najít řešení pro požadavky obchodních partnerů z těchto trhů a České republiky, protože se často liší, nebo jsou dokonce protichůdné, a je třeba je sladit. Když se ale podaří dotáhnout projekt do úspěšného konce, je to skvělé. Práci naší společnosti zde hodnotí velmi vysoko.

CO DĚLÁME
JAK TO DĚLÁME
PROČ S NÁMI SPOLUPRACOVAT
KONTAKTUJTE NÁS