SDÍLET
?>
SKROLOVAT DOLŮ

Jak to děláme

Jak to děláme

"Neustále inovujeme. Tvoříme budoucnost."

Jsme technickými inovátory. Tvoříme špičkové vybavení pro jevištní techniky a osvětlovače a přicházíme s praktickým provedením nápadů, s nimiž se na nás obracejí režiséři a scénografové. Protože víme, že je diváci budou milovat.

Nejste spokojeni s běžnou nabídkou vybavení? Máte specifické požadavky? Neobvykle tvarovaný prostor nebo malé zákulisí? Zápasíte s problematickou akustikou? Nebo prostě jen máte omezený rozpočet? Dokážeme se vypořádat se všemi Vašimi problémy.

 

Tým našich specialistů s Vámi probere Vaše potřeby a navrhne řešení, které bude respektovat nejen Vaši vizi, ale také odpovídající evropské normy a požadavky. Víme, jak udělat věci tak, aby šlapaly – a to nejen na papíře, ale především v reále. Pokud narazíme na obtížný problém, přijdeme s řešením, které bude šité na míru právě Vašemu prostoru. Budeme po ruce pro konzultace během každého kroku projektu, od prvního návrhu na papíře až po zapojení posledního kabelu vašeho nového jevištního vybavení.

 

Jakmile se dohodneme na vhodném řešení vašich požadavků, vytvoříme digitální modely. Pokud budou schváleny, pustíme se do práce. Pro konstrukce a strojní zařízení používáme kvalitní ocel. Při výrobě používáme nejlepší dostupné technologie, například přesné řezání vodním paprskem. Přesnost řezu je bezkonkurenční a zaručuje bezproblémovou práci a desítky let trvající životnost našich výrobků.

 

Každou část strojního zařízení kontrolujeme a dvakrát prověřujeme a důkladně testujeme její funkčnost. Po skončení výroby je zařízení expedováno na místo montáže, spolu s týmem kvalifikovaných techniků a montážníků. Ti zajistí, že je vše správně zkompletováno a namontováno a společně se specialisty zákazníka se postarají o to, aby bylo nové zařízení co nejdříve v provozu.

Copyright © GRADIOR TECH a.s.
ZPĚT NAHORU