SDÍLET
?>
SKROLOVAT DOLŮ

Co děláme

Co děláme

"Dáme vám ty nejlepší nástroje. Zbytek je na Vás."

 

Vytváříme inovativní řešení pro jakoukoliv výzvu, kterou produkce divadelního představení může přinést. Potřebujete mobilní jeviště, jevištní technologii, lávky nebo velké dekorace a konstrukce? Umíme to. Hledáte špičkové akustické a světelné vybavení, nebo řídící systém? Nebo dokonce komplexní dodávku na klíč? Umíme to. Nebo potřebujete svůj projekt nejdříve navrhnout? Rádi vám pomůžeme. Myslíme na všechno.

Nejsme jen výrobci divadelní a jevištní techniky. Jsme projektanti, pódioví architekti a technici. Nejenže vymýšlíme a instalujeme naše vlastní vybavení, ale můžeme také zrenovovat či zrekonstruovat vaše starší zařízení, nebo vytvořit zcela nové jeviště. A poskytneme servis pro naše produkty po celou dobu jejich životnosti. Jedna firma, jeden balík služeb. Vše co potřebujete najdete na jediném místě.

Během třiceti let jsme úspěšně dokončili stovky projektů. Většinu z nich jsme vytvořili pro divadla, ale pronikli jsme také do dalších oblastí. Mezi nejzajímavější projekty, které jsme zrealizovali, patří velké multifunkční haly a skvělá jeviště pro nejrůznější využití (např. sportovní nebo kulturní akce, zaoceánské lodě, atd.). Zde se můžete podívat na naše projekty. Vybudujeme cokoli kdekoli.

Vy, jako náš zákazník, pro nás nikdy nejste příliš velcí či příliš malí nato, abychom mohli spolupracovat. Postaráme se o Vás, ať už je váš rozpočet padesát tisíc nebo padesát milionů.

Copyright © GRADIOR TECH a.s.
ZPĚT NAHORU